"Kávová" derniéra výstavy opět přinesla báječné povídání pana Hrunka, milou a hezky připravenou výstavu manželů Váchových (a protože by se nám po starých mlýncích a pražičkách stýskalo, ještě výstavu v oddělení pro dospělé nějaký čas ponecháme) :-).

Tentokrát jsme besedu uspořádali v pátečních dopoledních hodinách, aby se jí mohli zúčastnit členky a členové našeho knihovního Klubu 50+. Ovšem vítáni byli samozřejmě všichni!

A kdo přišel, protože minulé randíčko nestihl, dozvěděl se zase něco nového. Například, jak etiopské ženy dávají najevo, že kávový dýchánek je ukončen (vyzkoušeno prakticky) :-). A protože se určitě nevidíme naposled, kdo bude zvědav, dozví se příště :-).

Manželům Váchovým a panu Hrunkovi moc děkujeme za připravený program a účastníkům za milou společnost. Tak zase příště v knihovně!

Aktuality knihovny

8.6.2022