"Kávová" derniéra výstavy opět přinesla báječné povídání pana Hrunka, milou a hezky připravenou výstavu manželů Váchových (a protože by se nám po starých mlýncích a pražičkách stýskalo, ještě výstavu v oddělení pro dospělé nějaký čas ponecháme) :-).

Tentokrát jsme besedu uspořádali v pátečních dopoledních hodinách, aby se jí mohli zúčastnit členky a členové našeho knihovního Klubu 50+. Ovšem vítáni byli samozřejmě všichni!

A kdo přišel, protože minulé randíčko nestihl, dozvěděl se zase něco nového. Například, jak etiopské ženy dávají najevo, že kávový dýchánek je ukončen (vyzkoušeno prakticky) :-). A protože se určitě nevidíme naposled, kdo bude zvědav, dozví se příště :-).

Manželům Váchovým a panu Hrunkovi moc děkujeme za připravený program a účastníkům za milou společnost. Tak zase příště v knihovně!

Aktuality knihovny

19.1.2022

DOMÁCÍ HOSPICOVÁ PÉČE

Rádi byste pečovali o své těžce nemocné blízké? Máte obavy zda to zvládnete? Tyto a další otázky vám zodpoví Bc. Válková

5.1.2022

Výtvarná soutěž: LESY A PŘÍRODA KOLEM NÁS

Zapojte se do výtvarné soutěže LESY A PŘÍRODA KOLEM NÁS. Vaše práce prosím odevzdejte do 11.2.2022.

1.1.2022

GALERIE - VÝPŮJČNÍ DOBA

1.12.2021

Galerie - výstava: VÁNOČNÍ POHLEDNICE A STARÁ ŠUMAVA

Výstava je prodloužena do 14.1.2022.

archív

Akce knihovny