Již třetí tradiční prosincové rendez-vous se neslo v duchu keramickém - paní Miroslava Potužníková představila svou tvorbu hlíny a ohně, tradičním - paní Růžena Váchová pohovořila o vánočních tradicích, jídelníčku a uspořádala výstavku historických ozdob, pomůcek, stromečku i stolu a zpěvavém - děti z MŠ pod vedením paní Jarmily Pospíšilové zazpívaly vesele i na vánoční téma.

Moc děkujeme všem účastníkům i besedujícím (byla tu hlava na hlavě...) :-)

Aktuality knihovny

2.6.2026

Galerie - Výstava výtvarných prací absolventů výtvarného oboru

Začátek vernisáže v 17:00

0.0.0000

GALERIE: OTEVÍRACÍ DOBA

archív